Aantal | 4 |
Object | Theelepels |
Materiaal | Zilver |
Gesigneerd | Gemerkt 800 |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte 10,5 cm |
Gewicht | 37,7 Gr |