Object | Vintage armband |
Materiaal | Metaal, plated |
Type | Honingraat schakels |
Jaartal | midden van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | b= 2,1 cm / l= 21 cm |
Conditie | De armband heeft lichte gebruikssporen, en licht platingverlies |
Bijzonderheden | Duwsluiting werkt goed en heeft een beveiliging |