- Zeer fraaie en puntgave glazen likeurfles cq. karaf
- Art Deco periode (ca. 1930)
- Vermoedelijke herkomst is Bohemen.
- De afmetingen zijn H27 x B15 x D10 cm
- Het gewicht bedraagt 1,5Kg.
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Eindhoven, Noord Brabant, Nederland