- Paard op wielen
- Pluche
- Vermoedelijk Jaren 50/ 60 vorige eeuw
- Afm: Ca. 40 x 35 cm.
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50