- Houten speelgoed
- Turner op brug
- Turner kan op twee positie's om zijn eigen as draaien
- Midden 20e eeuw
- Duitsland (made in GDR)
- Conditie goed met gebruikssporen
- Afm: 6x20x20 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50