- Tinnen schenkkan
- Maatkan Demi litre
- Gemerkt I Le Masson A Ville Deux
- Tweekakig scharnier
- Midden 19e eeuw
- Conditie goed met ouderdomssporen en onder postcode ingegraveerd
- Hoogte 18 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50