- Groot beeld
- LLadro porselein
- Vrouw met 2 ganzen
- Gemerkt
- 2e Helft 20e eeuw
- Conditie prachtig
- Afm: 11x21x27,5 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50