- Deksel schaal
- Geglazuurd aardewerk
- Henk Jacobs
- Pottenbakkerij de Champignon Gennep
- Handwerk
- Gesigneerd
- 2e Helft 20e eeuw
- Doorsnee 12 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50