- Dubbele djembe
- Aardewerk
- Geglazuurd
- Handbeschilderd
- 2e Helft 20e eeuw
- Conditie goed met gebruikssporen
- Afm: 32x20x25 cm (lxbxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50