- Miniatuur auto
- Lesney
- Hillman Minx
- Schaal 1:76
- Midden 20e eeuw
- Conditie bespeeld, lak beschadigingen en trekhaak ontbreekt
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50