- Miniatuur auto
- Lesney
- Royal Tiger Coach
- Schaal 1:145
- 2e Helft 20e eeuw
- Conditie bespeeld, lak beschadigingen.
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50