- 10 Kantige hoge vaas
- Delfts keramiek
- Gemerkt onderzijde; Delft AO
- 1e Helft 20e eeuw
- Schepen en bloemdecor
- Afmeting: hoogte 23 cm, Ø 7 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50