- Mariabeeld met kind
- Materiaal Resin
- Italy
- Merk: F.A.R.O
- Gemerkt achterzijde
- 2e Helft 20e eeuw
- Afmeting: lengte 26 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50