- Prachtige Kleine Supermarkt.
- Merk: Okwa.
- Lengte 45 cm. Hoogte: 30 cm. Diepte: 23 cm.
- Compleet met Weegschaal, werkend.
- Vele Artikelen van bekende merken.
- Herkomst: Nederland Jaren 60
- Met Lichtbakje op batterij ( exclusief.)
- Een Prachtig Object voor de Verzamelaar.
- In Gave Staat.
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Groningen, Groningen, Nederland