Object | Wandbord met vogel |
Materiaal | Aardewerk |
Merk | Zenith |
Model | Delfts Blauw |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden vorige eeuw |
Afkomst | Gouda, Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 29x29x4,2 |