Object | Blik |
Materiaal | IJzer |
Merk | Miemeyer's tabak |
Model | Met scharnierend deksel |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 20x11,5x7,5 |
Conditie | Gebruikt |