Object | Blik |
Materiaal | IJzer |
Merk | Van Angeren Utrecht |
Model | Blik met scharnierend deksel |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 19,5x12x5 |
Conditie | Gebruikt |