Object | Modelauto |
Materiaal | Metaal en Kunststof |
Merk | Magazine Models |
Model | Pierce Silver Arrow |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1:43 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 13,7x4,4x3,6 |
Conditie | Goed, met minimale gebruikssporen |