Object | Modelauto |
Materiaal | Metaal en Kunststof |
Merk | Magazine Models |
Model | Chrysler Airflow |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1;43 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 12,1x4,3x3,3 |
Conditie | Goed, met minimale gebruikssporen, koplampje ontbreekt |