Object | Petroleumlamp |
Materiaal | Messing en glas |
Merk | Valor |
Model | Valor heating lamp |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1e helft vorige eeuw |
Afkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 25x25x48 |
Conditie | Goed met gebruikssporen |