Object | Oude Griekse Munt |
Materiaal | Metaal |
Merk | Briserin-Serie |
Model | Medizin |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 400-350 v. Chr. |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 2 cm |
Conditie | Goed met gebruikssporen |