Object | Diaprojector |
Merk | Rollei |
Model | P37A |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Tweede helft 20e eeuw |
Afkomst | Signapore |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 38x24x11,5 |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |