Object | Vulpen |
Materiaal | Verguld 18 K |
Gesigneerd | Oude logo Catharina ziekenhuis |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Conditie | Nieuwstaat |
Bijzonderheden | Iridium point In originele opbergdoos Met certificaat |