- Antieke Postzegel Doos.
- Herkomst Frankrijk rond 1920
- Lengte is 15 cm. Breedte is 8 cm.
- Materiaal: Brons/Koper.
- Drie Vakken en Goed Sluitend Deksel.
- Prachtige Art Deco Motieven
- In Perfecte Staat.
- Fraai op Uw Bureau.
- Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Groningen, Groningen, Nederland