Aantal | 2 |
Object | Dorpsfoto's Son |
Materiaal | Papier- Glas - Hout |
Model | Over - Grootmoederstijd |
Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
Afkomst | Nederland - Son |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 46 x 36 cm |
Conditie | Goed, foto's zijn wat verkleurd |
Bijzonderheden | Oude dorpsfoto's Son - Straatjes rondom de kerk Ingelijst achter mat glas - massief eikenhout |