Object | Beeldje |
Materiaal | Tin |
Merk | Hasselt Tin |
Model | Otter |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Afkomst | België |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 5.9x10.7x4.5 cm |