Object | Bajonet |
Materiaal | Staal |
Model | Garand M1 |
Jaartal | 1943 |
Afkomst | US |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 40 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Gemerkt: US / UOS / 1943 |