Object | Lichtkogelpistool |
Materiaal | Messing |
Merk | G.G. & Cie |
Model | Flare Pistol |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Begin 20e eeuw (Eerste wereldoorlog) |
Afkomst | Frankrijk |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 20x14x3.5 cm |
Conditie | Goed, werking onbekend |