Object | Zaklamp |
Materiaal | Metaal |
Model | Met twee kleurenfilters |
Jaartal | Midden van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 6,5x10,5x5,5 cm |
Conditie | Goed met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Inclusief: reserve afdekkapje en reserve lampje |