Object | Militaire zaklamp |
Materiaal | Kunststof en metaal |
Merk | Fulton |
Model | MX-991\U |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Vanaf 1963 |
Afkomst | USA |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 5,5x9x21 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Haakse zaklamp, Amerikaanse lager |