Object | Wekker |
Materiaal | Kunststof |
Merk | Alectric |
Model | AD1 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jarem '70 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 9,5x7,5x7,5 cm |
Conditie | Goed, met enkele gebruikssporen |