Object | Wekker |
Materiaal | Kunststof en metaal |
Merk | Metamec |
Model | Electric |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '50/'60 van de vorige eeuw |
Afkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 12x15x7,5 cm |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |