Object | Tafelklok |
Materiaal | Metaal en glas |
Merk | Hesma |
Model | Art Deco |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1e helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 16x6x20cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | De behuizing van het uurwerk is provisorisch gerepareerd De klok staat een beetje wankel op de voet, moet vastgezet worden |