Aantal | 2 |
Object | Jeneverkruiken |
Materiaal | Steen |
Merk | Hulstkamp / Bols |
Model | 1 liter |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 8,5 cm / H= 30 cm |
Conditie | Gebruikt |
Bijzonderheden | Hulstkamp & Zoon Rotterdam Erven Lucas Bols Het Lootsje Amsterdam |