Object | Gemberpot |
Model | Asian Living |
Gesigneerd | Onderzijde |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afkomst | China |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 20 cm - Hoogte 25 cm |