Object | Draaitafel |
Merk | Technics |
Model | SL-1710 Direct Drive |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Vanaf 1977 op de markt |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 35x45x10 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Zonder stofkap |