Aantal | 26 |
Object | Servies onderdelen |
Merk | Zeller-Keramik |
Model | Kip en Haan |
Gesigneerd | Onderzijde |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Variërend |
Conditie | Goed, zie bijzonderheden |
Bijzonderheden | Het 'Kip en Haan' servies is wel het bekendste Zeller-Keramik servies in Nederland.
Dit kavel bestaat uit: 3 x Kop en schotel 1 x Los Schoteltje Ø 14 cm 2 x Schaaltje Ø 9 cm 4 x Schaaltjes Ø 11 cm 1 x Servetring 2 x Eierdopjes 2 x Melkkannetje 2 x Suikerpotje met dekseltje 1 x Schaaltje met deksel - Hartvorm 2 x Schaaltje Ø 18 cm 3 x Mokken met zeer kleine beschadigingen 3 x Petit four schaaltjes Ø 9,5 cm