Object | Oud tinnen bord |
Materiaal | Tin |
Gesigneerd | Gemerkt |
Jaartal | Eind 19e eeuw begin 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Doorsnee 23,5 cm |
Conditie | Goed, met ouderdomssporen |
Bijzonderheden | Gegraveerd op de rand (zie foto) en postcode op onderkant Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace |