Object | Schaal auto |
Materiaal | Metaal - Kunststof |
Merk | Britains LTD |
Model | Jeep 1976 |
Gesigneerd | Ja |
Schaal | 1:32 |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Afkomst | Engeland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 11 x 6 x 5,5 cm |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen, rechter koplamp ontbreekt |