Object | Sculptuur |
Materiaal | Tin |
Merk | Peltro |
Model | Tinnen monnik |
Gesigneerd | Originele sticker onderzijde |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afkomst | Italië |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 7 x 4 cm |
Bijzonderheden | 95% Tin |