Object | Vintage vloerlamp |
Materiaal | Metaal |
Model | Bollenlamp met twee groene bollen |
Jaartal | Jaren '70 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H= 147 cm / Ø= 18 cm (bol) |
Conditie | Gebruikt met gebruikssporen |