- Houten speelgoed
- Antiek
- Jumbo hijskraan
- 1e Helft 20e eeuw
- Conditie: goed met gebruikssporen, de haak is niet origineel
- Afm: L Ca. 24 cm x B Ca 14 cm x H Ca 24 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50