- Modelmotorfiets
- Maisto
- Harley Davidson Motor Cycles "Milwaukee Police Department
- Schaal 1/18
- Mooi gedetailleerd, kleur: wit (politie)
- In de originele verpakking (is beschadigd)
- Afmeting: L= ca. 130 mm
- Conditie: Als nieuw
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50