- Waterman Hemisphere vulpen
- Made in France
- Blauw gemarmerde lak
- Gouden pen, maat F (fine)
- Penhouder en dop zijn uitgevoerd met vergulde accenten
- Inclusief de originele doos
- Conditie: Goed met geringe gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50