- Philips Bi-jou damesknijpkat
- Collectors item
- Periode: Tweede wereldoorlog
- Vervaardigd in kamp Vught, voor de dames van SS-ers
- Inclusief de originele verpakking
- Geschatte waarde: € 100,=
- Afmetingen: ca. 62x18x45 mm
- Conditie: Goed, functioneert, geringe gebruikssporen, kapje van de lamp ontbreekt, doosje heeft wat beschadigingen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50