- Vintage koptelefoon
- Merk: Siemens & Halske
- DRGM, Duits patent
- Materialen: Metaal en bakeliet, snoer van stof
- Datering: Begin vorige eeuw
- Conditie: Goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50