- Ansichtkaarten
- Antiek
- Periode 1900-1925
- Verzameling van ca. 50 kaarten
- Achterzijde is gedateerd 1923-1925
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50