- Miniaturen
- Walt Disney Prods.
- 9 Sneeuwwitje figuren van PVC
- Merken: Bully en Comics Spain
- Vintage
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50