- Antieke weegschaal
- Salter's Improved Family Scale
- British Made
- Cremekleurige schaal
- Geëmailleerde wijzerplaat
- Huis is gemaakt van gietijzer
- Weegt tot 10 kg
- Datering 1e helft van de vorige eeuw
- Afmetingen: h= ca. 325 mm / Ø = ca. 240 mm
- Conditie: Goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €27,50