- Lichtmeters (2x)
- Electro Bewi Standard made in Germany, inclusief leren etui, werking onbekend
- Ombrux 2 Gossen inclusief originele doosje met gebruiksaanwijzingen etui, etui is provisorisch gerepareerd werking onbekend
- Datering: jaren 30 van de vorige eeuw
- Beide lichtmeter hebben gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50